Tamme malevkonna üldkoosolek

Täna, 25.o2.2018.a. toimus Tamme malevkonna korraline üldkoosolek. Üldkoosolek leidis aset traditsiooniliselt KVÜÕA aulas.

Heameel on tõdeda, et paljud malevkondlased tulid kohale ja osales ka üks külaline. Koosolek algas malevkonna lipu sissetoomisega ning Eesti hümni laulmisega. Ma ei tea, kas see on EV100 pärast, kuid seekordne hümni laulmine kõlas valjemalt ja uhkemalt, kui varasemalt – aitäh Teile!

Üldkoosolekul võeti kokku eelmise aasta tegemised ja sündmused. Lisaks kuulati revisjonikomisjoni ettekannet eelmise aasta malevkonna tegevuse revideerimise kohta, kus toodi välja, et tuleks jätkata konservatiivset rahapoliitikat ja nõuti juhatuse poolt protokollide/otsuste kiiremat siselisti jõudmist.

Koosolekul kinnitati nii 2018. aasta revisjonikava, kui ka 2018. aasta omatulu kasutamine. Lisaks valiti uueks malevkonna juhatuse liikmeks A. Liebenau Toomas Sprivuli asemele, kes langes välja liisutõmbamisel. Juhatuse asendusliikmeks valiti ühehäälelt A. Alumets ja revisjonikomisjoni liikmeks valiti samuti ühehäälselt tagasi V. Vislap. Edu ja jõudu uutele ametimeestele!

Suured tänud nii koosoleku ettevalmistajatele, kui ka kõigile malevkonna liikmetele, kes olid meiega!

Tamme malevkondlased. Foto: T. Pikkmets

Isamaa  ilu hoieldes, vaenlase vastu võideldes!

 

Tamme malevkonna pealiku abi

 

Rubriigid: kroonika. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.