TammeTõru 2017

Taaskord on kätte jõudnud veksel, kus avalikustatakse eelmise aasta TammeTõru võitjad.

Konkursi „TammeTõru2017“ žüriis olid tänavu esindatud kolm liiget: Silvi , Linda ja Heidi, kes on tutvunud kõigi töödega ning langetanud oma otsused.
Žürii luges ja hindas kokku kaheksat lugu (Tartu vabastamise 98.aastapäev; Talvepäevad 25-26.03; TammeTõru2016 võitjad; Raekoja platsile moodustati inimsinilill;  Kergjalaväekompanii koos NATO lahingugrupi võitlejatega õppusel; Tõotan kaitsta relvaga kodumaad ja olla vapper juht lahingus!; Naiskodukaitse väljaõppes mehed metsas!?; Jõulutervitus 2017), võttes hindamisel arvesse kogu artiklit.

Žürii esitatud hindamise tulemused on järgmised (koos kommentaaridega):

I koht: Tõotan kaitsta relvaga kodumaad ja olla vapper juht lahingus.
Pealkiri on lugema kutsuv, tekst on ülevaatlik ja kaasahaarav ning informatiivne. Kindlasti huvitav lugeda. Pilt artiklis on teemasse.

II koht: Naiskodukaitse väljaõppes mehed metsas!?
Artiklist saab ülevaate toimunud ürituse kohta. Pealkiri intrigeeriv ja lugema kutsuv. Artiklist saab täpse ülevaate NKK baasväljaõppe sõdurioskuste mooduli kohta. Tekstis asjakohaseid kriitilisi märkuseid. Artikkel andis väikse ülevaate ka koostööst Naiskodukaitse ja Kaitseliidu omavahelisest koostööst. Pilt artikli juures on vaatama kutsuv nagu tekstki ning annab informatsiooni pildi näol juurde.

III koht: Talvepäevad 25-26.03
Artikkel mõnusalt kelmikas ja informatiivne, kutsub lugema.Meeldiv ja põnev on lugeda, kuid ka pildid ilmestavad ja lisavad põnevust.

 

Kokkuvõtteks soovime julgust ja tahtmist kirjutada edaspidigi Kaitseliidu tegemistest. Neid on põnev ja hariv lugeda ning artiklid on julgustavad ning kutsuvad.” žüriiliikmete kokkuvõtte.

Plaadikandja. Foto: begadi.com

Sellel korral antakse välja auhind esikohale ehk artiklile: “Tõotan kaitsta relvaga  kodumaad ja olla vapper juht lahingus”, mille autoriks oli Tenno Mätlik.

Auhinnaks: IINVADER GEAR MOD CARRIER COMBO PLAADIKANDJA

 

Tamme malevkonna pealiku abi

Rubriigid: kroonika. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.