TammeTõru2016 võitjad

Konkursi „TammeTõru2016“ žürii koosseisus olid sellel aastal tublid naiskodukaitsjad: M. Sepp, M. Tamm ja H. Tüvi. Žüriiliikmed on tutvunud kõikide töödega ja tulemusena otsustati jaotada tööd pikkadeks ja lühilugudeks.

“Žürii luges ja hindas kolme pikka lugu (Toimus Tartu vabastamise aastapäeva üritus Tähtvere pargis; Laagrirutiinid ehk kuidas Naiskodukaitse taktikalises olukorras hakkama saab; Kaitseliit liidab) ja kümmet lühilugu (Pühapäeaval on Vabadussõjas võidelnute mälestuspäev; Toimus vabastamise tähistamine Tähtvere pargis; In memoriam Harri Enn; Tamme üldkoosolek 27.02.2016; Erukapten Harri Ennu ärasaatmine 02.03.2016; TammeTõru2015 võitjad; Tamme malevkonna uus pealik on Madis KASK; Maleva esindajatekogu valis esindusorganitesse uued liikmed; Arenguseminari 2016; Jõulutervitus 2016).” – lõik žürii kokkuvõttest.

Foto: Reorg. Taktikakindad.

1. Pikkade kirjutiste parim artikkel on: Laagrirutiinid ehk kuidas Naiskodukaitse taktikalises olukorras hakkama saabautor Madis KASK

 

…. auhinnaks on WILEY X dURTAC SMART – TAKTIKAKINDAD

 

Foto: Reorg. Seljakott.

2. Lühilugude parim artikkel on: Tamme malevkonna uus pealik on Madis KASK ‒ autor Tenno MÄTLIK

 

…. auhinnaks on CONDOR 3-päeva seljakott.

 

Lisaks said kõik TammeTõru2016 aasta artiklitekirjutajad endale CONDORI MAXFORT ANTISTAATILISE SÄRGI!

 

Kokkuvõtteks: Soovime julgustada Tamme malevkonna liikmeid lugusid 2017. aastal rohkem kirjutama. Neid lugusid on tore ja huvitav lugeda, need on mitmekülgsed ja enamasti sisukad.” -lõpusõnad kokkuvõttest.

 

Tänan kõiki panustajad!

Tamme malevkonna pealiku abi

Rubriigid: kroonika. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.